نام کاربری
کلمه عبور
    

Contact-Us1.jpg

<<< به وب سایت اختصاصی شرکت پومُد خوش آمدید >>> *****<<< پومُد پیشرو در صنعت تولید کودهای اصلی و کودهای ریزمغذی در کشور >>> --- <<< پومُد با ارائه روش های نوین علمی در زمینه کشاورزی و صنعت و با یاری گرفتن از تجربیات چندین ساله متخصصین شیمی کشاورزی و بدست آوردن اطلاعات از مراکز علمی جهان، فرآورده های خود را عرضه می نماید >>> --- <<< پومُد بر اساس آزمون خاک و برگ و توصیه کارشناسان، سفارش تولید کود مورد نظر شما را می پذیرد >>> --- <<< واحد خدمات فنی و مهندسی پومُد آماده پاسخگویی به سؤالات مصرف کنندگان می باشد >>> ------ <<< کشاورزی که با دانش زمین کاشت *******زهر دانش هزاران دانه برداشت>>>
درباره ما -->
شرکت پومد

شرکت شیمیایی پومُد (سهامی خاص) در سال 1361 خورشیدی توسط مرحوم محمد علی مدرس انشائی و مسعود پورابراهیمی به منظور تولید مواد شیمیایی صنعتی به طور عام تاسیس شده است و واحد تولیدی و صنعتی این شرکت در سال 1364 در شهرک صنعتی مورچه خورت (یکی از شهرک های صنعتی اصلی صنعت استان اصفهان) به بهره وری رسیده است .

شرکت شیمیایی پومُد مواد شیمیایی مورد نیاز بخش های مختلف صنعت و کشاورزی را با بهره وری از دانش فنی متخصصین ایرانی و دانش فنی روز جهانی تولید می نماید و مجهز به آزمایشگاه های کنترل کیفیت و واحد تحقیق و توسعه (R&D) است. این شرکت دارای پروانه بهره برداری اولیه به شماره 10790 می باشد. همچنین آخرین پروانه بهره برداری خود به شمارۀ 043043/1310061 را در سال 1377 از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت نموده و دارای پروانه خدمات فنی و مهندسی به نام آقای مسعود پورابراهیمی مدیر ارشد و بنیانگذار این شرکت می باشد.

فرآورده های تولیدی این شرکت در صنایع شیمیایی، کشاورزی به طور عام، صنایع غذایی و بهداشتی، آبکاری، تصفیه آب، چرم سازی و ... مصرف می شود.

این شرکت با در اختیار داشتن کادر پژوهشی، قادر است با استفاده از امکانات آزمایشگاهی و پژوهشی خود سایر ترکیبات و مواد مورد نیاز بخش های مختلف صنعت را تولید نماید


91 chart pomod.jpg

تعداد بازديد کنندگان:2802
  Copyright 2011 All rights reserved. Design by Chavoosh Co